Emina Jahovicden Mustafa Sandal'a haciz, banka hesaplarına tedbir konuldu

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ, “Emina Jahovic, 2 aydır nafaka alamadığı eski eşi Mustafa Sandal’ın evi ve ofisine haciz yolladı! Jahovic’in 2 aylık alacağına karşılık Sandal’ın eşyaları haczedilirken, banka hesaplarına da tedbir konuldu." iddiasında bulundu.

Emina Jahovicden Mustafa Sandal'a haciz, banka hesaplarına tedbir konuldu
12 Şubat 2021 - 09:11

Üstündağ bugünkü yazısında, "Boşanma protokolüne göre Emina Jahovic’e ülkesi Sırbistan’da 250 bin Euro’luk bir ev alan Sandal, ayrıca eski eşine ayda 15 bin TL, oğullarına da 10 bin TL nafaka ödemeyi kabul etmişti.

Çocukları Yaman ve Yavuz’un okul ve tatil masraflarının yanı sıra özel ihtiyaçlarının da Mustafa Sandal tarafından karşılanması taahhüt edilmişti. Şimdiye kadar bu konuda hiçbir sorun yaşamayan eski eşler, pandemi nedeniyle sıkıntıya giren Mustafa Sandal’ın 2 aydır nafakayı ödeyememesi nedeniyle avukatlık oldu!

Emina Jahovic, 1.5 yıldır para kazanmamasına rağmen ödemelerini aksatmayan, ancak son 2 aydır sıkıntıya giren Sandal’ı affetmedi ve hakkında yasal işlem başlattı." ifadesini kullandı. 

Üstündağ yazısında şunları kaydetti: 

"Eski eşinin Etiler’deki ofisine ve Beykoz’daki evine haciz memurlarını gönderten Jahovic, eşyalarını haczettirdi. Hacizli eşyalar şimdilik yediemin olarak Sandal’da kalırken, haciz şoku bununla bitmedi!

Ünlü sanatçı, tüm banka hesaplarına tedbir konulduğundan işlem yapamaz hale geldi. Mustafa Sandal’ın alacaklı olduğu firmalara da tedbir kararı bildirildi."

YORUMLAR

  • 0 Yorum