Ünlü İlişki uzmanı uyardı: Bu dört işaret varsa sevgiliniz sizi aldatıyor demektir

Avustralyalı flört uzmanı Louanne Ward YouTube kanalından bir ilişkide olmaması gereken 4 kritik noktayı açıkladı. Ward, "Eğer ilişkinizde bu dört işareti görüyorsanız sevgiliniz sizi ya aldatıyordur ya da onu kaybediyorsunuzdur" dedi.

Ünlü İlişki uzmanı uyardı: Bu dört işaret varsa sevgiliniz sizi aldatıyor demektir
23 Ağustos 2021 - 18:20

Avustralyalı ilişki uzmanı Louanne Ward, ilişkide uyum olup olmadığı hususunda dikkat edilmesi gereken konuları ele aldı.

Louanne, YouTube kanalında yayınladığı bir videosunda şunları söyledi:

Birisinin size olan ilgisini kaybettiğini düşünüyorsanız aramalarınıza ne kadar sürede geri döndüğüne dikkat edin.


İlişkinizin gidişatına birde ilk tanıştığınızdaki halini ele alın diyen ilişki uzmanı Louanne evlilik için bir kez daha düşünülmesi gerektiğine değindi.Eğer sizinle daha az mesajlaşıyosa, vakit geçirmek için plan yapmıyorsa ve seks yapmaktan kaçınıyosa bu ilişkiyi yeniden değerlendirmelisiniz. Aksi halde ilişkiniz daha kötü bitecektir. Bu işaretler varsa aldatılma ihtimaliniz de çok yüksektir.

''Kendinizi geri çekmelisiniz''

Louranne, ''Flört döneminizin başında olmanıza rağmen partnerinizin ilgisini kaybettiğini düşünüyorsanız, kendinizi geri çekmelisiniz ve ileriye dönük düşünmeyi bırakmalısınız'' ifadelerine yer verdi.

Sizi küçük gören birini kabul etmeniz, sizin karakterinizi de ortaya koyar diyen Louranne, ilişkide sınırlar koymanın öneminde değindi.

Ayrıca, ilişkiden bağımsız faktörler varsa etraftaki koşullarında değerlendirilmesi gerektiğine dikkat çeken Louranne, ‘’Belki de partnerinizin aklını kurcalayan başka şeyler vardır. Hayatlarında neler olup bittiğine bakın ve başka bir sorunu varsa, aşırı tepki vermeyin sadece empati kurun" diyerek tavsiyede bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum